X Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.
  1. Home //
  2. bwin
Promocje zakładów bukmacherskich
  • 600 PLN
  • 100 PLN
  • 350 PLN
  • Freebet
  • 700+20
  • 200 PLN
  • 222 PLN
  • 200 PLN
Menu
Skuteczności 10-20 typów
pozostali......
Skuteczności 20-x typów
pozostali......
Skuteczność 100%
pozostali......

Zakłady bukmacherskie Bwin

bwin International Ltd., Gibraltar - aktualny bonus 25 Euro

 

 

 

 
 
Zakład bukmacherski bwin International Ltd. powstała w 1999 roku pod nazwą Simon Bold (Gibraltar) Ltd. i w 2001 została przejęta w 100 procentach przez notowaną na giełdzie i mającą siedzibę w Wiedniu firmę bwin Interactive Entertainment AG.

Wejdź na stronę klikaja klikając poniższy obrazekNastępnie kliknij "zarejestruj sie" przed tobą pojawi  sie strona z formularzem,  która nalezy wypełnić w nastepujący sposób.Kliknij w nie, aby powiększyć


Następnym etapem będzie przejście do wyboru sposobu wpłaty pieniedzy na swoje konto. Wybieramy ten, który nas  interesuje.kliknij aby powiększyć.Życzymy powodzenia w grze. !!!

 

Kilka informacji dotyczących bwin.

Na podstawie przyznanej przez rząd Gibraltaru licencji na prowadzenie zakładów sportowych i kasyna firma bwin International Ltd. prowadzi z Gibraltaru interesy grupy bwin i przy pomocy zespołu ponad 100 pracowników przejmuje zadania w zakresie zakładów bukmacherskich, zarządzania ryzykiem i obsługi klienta.Firma bwin International Ltd. jest zarządzana przez doświadczony i kompetentny zespół. Pracownicy posiadają duże doświadczenie w branży gier online, co umożliwia szybką i odpowiadającą dynamicznemu wzrostowi rozbudowę zespołu.Wystartuj w pełen emocji świat zakładów sportowych i zgarnij aktualny bonus: 100 PLN dodatkowej kasy na konto.

Po prostu zarejestruj się i przelej najpóźniej do 10 dni po rejestracji co najmniej 40 PLN podczas pierwszej wpłaty na swoje konto zakładów sportowych - automatycznie otrzymasz 50% dodatkowego bonusu (do 100 PLN).

Powodzenia w typowaniu!

Zakład bukmacherski BWIN - REJESTRACJA !!

 

----------------------------------------------------

Korzystaj ze Skrilla robiąc wpłaty i wypłaty !!
Łatwe w użyciu, natychmiastowe płatności. Nie musisz czekać
Przekonaj się o zaletach Skrilla (Moneybookers) klikając w baner poniżej