• UK+DE
  • 3755 PLN
  • 200 PLN
Polacy o krok od Euro 2024 !!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej w półfinale baraży o udział w Euro 2024 rozbiła Estonię aż 5:1. Wynik meczu dla Biało-Czerwonych w 22. minucie otworzył Przemysław Frankowski. Kilka minut później w 27 minucie drugą żółtą kartkę zobaczyl obrońca Estonii Maksim Paskotsi i Polacy grali w przewadze. Na kolejne trafienia musieliśmy czekać do drugiej połowy, w 50. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Zieliński, w 70. trafienie dołożył Jakub Piotrowski. Kilka minut później, trafienie samobójcze zanotował Karol Mets, a wynik dla Polski kilka minut po wejściu na boisko ustalił Sebastian Szymański. Honorowego gola dla Estonii w 78. minucie strzelił Martin Vetkal. O bilet na Mistrzostwa Europy w Niemczech zagramy 26. marca w Cardiff z reprezentacją Walii.