X Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.
  1. Home //
  2. Statystyka
Promocje zakładów bukmacherskich
  • 600 PLN
  • 350 PLN
  • Freebet
  • 550+10
  • 150 PLN
  • 50 €
  • 200 PLN
  • 222 PLN
  • 150 PLN
  • 200 PLN
Menu
Skuteczności 10-20 typów
pozostali......
Skuteczności 20-x typów
pozostali......
Skuteczność 100%
pozostali......

Statystyki

wybierz datę
LOGINILOŚĆ TYPÓWWYGRANEPRZEGRANE% WYGR.ŚREDNI KURS + / -
Yatsik81492128423.00812.70
MrBurnz472126443.00749.10
waski541737314.00720.00
Devin254311318414.00715.50
qsypl391821463.00633.60
sliter401723423.00631.50
binek13441925433.00526.20
deks1976291415483.00508.80
Jasmin_01321715533.00489.00
stef10411922463.00471.60
ks3006301416463.00426.90
markos14473512741.00409.80
ghiorghi381028265.00401.10
pitwol401426353.00392.54
Mr.Ace522725512.00391.50
xTc382117552.00378.60
Niczek341717503.00375.10
mitoza442420542.00368.10
paralelizm473215681.00356.70
Bercy75532330432.00356.40
kristijanb401822453.00346.50
GksG291514512.00336.30
gio_arsena542826512.00336.00
andxc481533313.00335.40
afronauta261115423.00317.40
Arek9716124752.00310.20
PIOTR21192901.00298.80
artson9127207741.00287.70
domis86431825413.00285.30
zbyszek32562531443.00285.00
Givilinio553619651.00273.30
marcin1996372611701.00267.88
konrado90121201001.00255.60
Jabolos22148632.00233.40
nikholas1477503.00233.40
3101993402416602.00233.10
AlyShabany452817621.00231.30
gtv91622175771.00220.80
fecart251510602.00214.80
gierek301911631.00206.70
Gram25196761.00205.68
quterback8392019512.00203.40
matibet331815542.00201.00
oleńka131301001.00200.95
JLMM23176731.00191.40
remik197623185781.00191.10
philip9116106622.00190.20
AlexS1115114731.00189.00
Kokenka211110522.00187.20
emil19101477503.00186.90
haraszek271156454.00186.30
Dadu371918512.00181.52
miko421230284.00180.30
kwiatek1789473.00175.80
radzik9111492524512.00175.20
sa1ika1385612.00173.10
special112102831.00172.50
dejan55522923552.00170.40
lyubo1977533320621.00165.90
doukas271116403.00165.60
ivica_dr1192811.00163.80
ridiculous853622.00161.40
BocheNuss22913403.00160.80
Gledson412417581.00159.60
s_misiu27198701.00159.60
pavloonlin15114731.00154.80
Raider 1X2372116562.00154.50
blacho4472621552.00154.50
ledocs1352411681.00154.50
Arnold1266502.00147.60
summer166919127632.00146.10
xaromx1679433.00145.80
zesiu261115422.00142.50
Patryczaks633503.00137.70
monika432518582.00136.79
alco1975743573.00133.50
Kythmaker1372314621.00129.90
Karl372413641.00128.70
lagguag391722433.00126.60
TheRaven862752.00125.70
quqi2201003.00125.40
Dio321715532.00124.20
Artek91532924542.00120.30
zavvada322210681.00119.40
dyniuch382117552.00118.80
kadaj1082801.00117.60
jasper301713562.00116.40
betros211156453.00112.80
kingrotich1899502.00112.80
klodek100642662.00112.80
ciastek914281810641.00111.00
DUDE19118572.00109.80
Lazarevac13103761.00109.50
kamil1293751.00108.30
mdlurja451530334.00105.60
Popek422319541.00104.92
Lennier26179651.00104.70
Loser77512229432.00102.90
ciechan93541802.00102.90
przemekvia342212641.00101.40
samobój431924442.0099.60
BOSS231013432.0098.40
AcButcher761851.0098.10
atakagan67422503.0098.10
siwek86251114443.0095.40
Ante260826179651.0093.90
wercia15510333.0092.40
adam95820713353.0092.10
Egres862751.0091.80
Medi007651831.0091.50
basiuk22148631.0090.30
Seba36514104711.0090.10
paulkelz862751.0087.60
Hrvo1073701.0086.99
secret2705945442.0086.70
kari_wrz1073701.0084.20
VinceVega22166721.0084.00
Goldi853622.0082.20
scorpio8224168661.0080.70
Saguneral321663.0079.80
Tekinay11073702.0079.80
Aforsheme1752711.0077.30
michu2201002.0077.10
Baltram89361917521.0076.80
Sammmy642662.0075.90
TAYO311248333.0075.90
RONINN211011472.0075.00
NeLePFC1899502.0074.40
77adamuz422503.0074.10
joljol1376532.0072.45
Liitsola2201002.0072.00
Mwmwmick9312334.0071.10
Ozzi87p431752.0070.60
pippopluto2201002.0070.20
eazy532602.0069.00
santanagh4401001.0068.80
radutu1477502.0068.40
hercan963661.0068.10
athlon391821462.0067.50
Wish2201002.0067.20
cnsone2201002.0066.30
laRS0n431429323.0066.00
DaNico3301001.0065.70
Smoleczek261610611.0065.70
DziQ1916452520552.0064.80
minnese1073701.0063.30
miras473116651.0063.30
zviadgog743572.0063.30
Keebo312335.0063.00
best_tips862751.0060.60
goodwin431751.0060.60
MKJames1394691.0058.20
YanivHen301515502.0057.90
molko725283.0057.60
jufa032888413254.0056.10
Mr5star1101002.0055.50
gogan12201001.0055.20
Asghar963661.0054.60
Gordi71541801.0053.10
gredluk1495641.0053.10
rapsody355382414631.0052.80
boscowilly332201001.0052.20
sosenk1284661.0051.90
eldmondo1275582.0050.70
mc_honda211503.0049.20
Kati2201002.0048.00
Momo84633502.0048.00
ucpatt321662.0047.60
Cashhunter431752.0047.40
KasiArtur1275582.0045.30
morer2201001.0045.30
giena84221012452.0044.70
mikeliius532602.0044.70
Sofinika633503.0044.20
denondegwa23167691.0043.95
MarkG431751.0043.50
Swolfie2201001.0043.50
Baby624333.0042.90
Cesekar74361125303.0042.30
Beniu431751.0041.10
Tobiaszo1064601.0041.10
aldix1275582.0039.90
kukinho14752711.0039.60
binamofon862751.0039.30
dzeks241410581.0039.30
vigan_pl1101002.0039.30
jetnor936333.0038.85
Scaldo1101002.0037.80
bacadyzio1248333.0037.80
helios9632201001.0037.80
sTeppaaa422502.0037.20
Saga1101002.0036.83
dejanstank2201001.0036.60
눈물1101002.0036.60
Kanonieris1798522.0036.30
kevat853621.0036.30
mitch1101002.0036.30
own2201001.0035.90
Jureski1275581.0035.10
nikkar633503.0033.60
B.O.Y.A.N.1101002.0033.00
Vitellone431751.0033.00
cunee1101002.0031.50
mando1101002.0031.50
Mattix96412516601.0030.60
chilloutd1578462.0030.60
Kipkip507321662.0030.10
DoktorUrke844502.0030.00
boisdeb17116641.0028.80
waldek8484481830373.0028.80
thedoctorb1101001.0027.90
ismayil8371101001.0027.30
İso581101004.0027.18
Bitwa1376532.0027.00
Eltin.94431751.0027.00
donzdorf431751.0027.00
vim_b441826402.0026.60
Logitech211502.0026.10
ruibet33835373.0026.10
secondlife23149601.0025.50
OcEchebiri1101001.0024.90
leon212201001.0024.80
Moran54523403.0024.60
gritinks1101001.0024.60
bofit1101001.0024.00
wp7622148631.0024.00
Mira 01820128602.0023.00
maciejo108391524383.0022.80
mberg4211502.0022.80
Judge1101001.0022.20
MR. ID211502.0022.20
dzavo871266502.0021.90
polni321661.0020.70
rissek2201002.0020.50
baraper1101001.0020.40
Bzykaty1101001.0019.80
johannes1101001.0019.80
skrzypol1101001.0019.80
Sylwek9425211110522.0019.50
rademenes30822264.0019.50
sulik20001101001.0019.50
AzizSnake413253.0019.20
nameless1101001.0019.20
udmgok1101001.0019.00
do9605181101001.0018.60
frajer13551936343.0018.00
gks20521101001.0018.00
mikol601101001.0018.00
zvonac50532601.0017.25
felviper321661.0017.10
Lale4tw642661.0016.50
ye2key191101001.0016.50
npep1147362.0016.20
marcom12493019611.0015.90
07960064101101001.0015.60
kingo64291712581.0015.25
habcipelo532602.0015.00
rounah844502.0015.00
Mati24221101001.0014.85
rekles97422501.0014.70
lukas04642661.0014.40
dommy1101002.0014.30
Domon211502.0014.10
wemachungo1165541.0014.10
yonkis211503.0014.10
patrija1486571.0013.50
thor8819791101002.0012.70
kupiontaka642661.0012.30
elvinnhasi211503.0011.40
gekas24816333.0011.10
Trel0826254.0010.80
bukluckyy1385611.0010.50
irendaniel514204.0010.50
GeminiUS413254.009.60
Marco1987552827502.009.60
Arogabi41257412.009.30
Gvdw261412531.008.70
miki10194321661.008.10
Njogu1101001.008.00
Chibanky431752.007.89
mia1321121343.007.50
ezvan3001101004.007.42
beckham251114442.007.20
iroquois1257413.007.13
XrayTips1101001.006.80
heniek1979642661.006.60
bilelbenam633502.006.50
unek28452421532.006.20
brykajacy532601.005.70
william s1266502.005.70
Armin31321661.005.40
utraa844502.005.40
igoi101101002.005.00
secret913624332.004.80
charles211502.004.71
emil1101633502.004.50
thesavior211502.003.90
ZOUBA1101002.003.64
AL211502.003.60
kozisoft1422502.002.55
maxmax441925432.002.40
cukorcult211504.002.10
bialywgw911156452.001.80
marcink52422502.001.80
Szaki812201002.001.68
maluch82521735323.001.20
shooter211502.001.20
TheMarco211502.000.90
alyanak211502.000.90
GoSeba211501.000.60
Smoleszko211502.000.60
bodhiambo11101001.000.60
Rafiq174211503.000.50