Promocje zakładów bukmacherskich

 • 100 PLN
 • 700 PLN
 • 600 PLN
 • 300 PLN
 • 2020 PLN
 • UK+DE
 • 3755 PLN
 • 200 PLN
...

Skuteczność od 10 do 20 typów

Promocje zakładów bukmacherskich

 • 100 PLN
 • 700 PLN
 • 600 PLN
 • 300 PLN
 • 2020 PLN
 • UK+DE
 • 3755 PLN
 • 200 PLN
 • Jeśli jesteś już zarejestrowany zaloguj się za pomocą poniższego formluarza. • Jeśli zapomniałeś hasła podaj swój login, hasło otrzymasz pocztą:

 • Aby tworzyć nowe konto wypełnij poniższy formularz:

Nagrody w konkursie typerskim fundowane są przez zakłady bukmacherskie dlatego, żeby otrzymac nagrodę należy się zarejestrować u danego bukmachera i KONIECZNIE wpisać w odpowiednie pole swój login. 

Jest to niezbędne do przyznania nagrody i pomaga nam w funkcjonowaniu serwisu. Prosimy o rejestrację na stonie sponsora nagród i wpisywanie loginu w profilu użytkownika.

Typowanie - założenia
Strona ta służy głównie do dzielenia się typami z innymi użytkownikami. Jeżeli uważasz sie za dobrego typera podziel się swoimi typami. Czekają nagrody.
Można podawać maksymalnie 2 typy na dobę (jeden ręcznie i jeden z oferty lub 2 z oferty), które bedą wyświetlane w danym dniu. Można podawać typy z wyprzedzeniem ! Typy długoterminowe są usuwane.
Minimalny kurs spotkania to 1,50. Maksymalny to 7,00. Nie chodzi nam o strzelanie w wysokie kursy.
Propozycje typów wysyłamy z odpowiednim wyprzedzeniem wtedy zachodzi pewność, że typy będą zatwierdzone. Osoby grające na kilka kont mogą spodziewać się nie zatwierdzania ich typów a ich konta i IP będą blokowane. Prosimy zgłaszać osoby starające sie 'oszukać', mając jednocześnie na uwadze, że kursy u bukmacherów są płynne i zmieniają sie z godziny na godzinę.

Konkurs rozgrywany jest w cyklu miesięcznym w 3 kategoriach. Skuteczności powyżej 10 do 20 typów... powyżej 20 typów i kategorii punktowej.  Ranking typowania powyzej 20 typów wyświetla się gdy zawodnicy mają postawione 20 typów. najwcześniej 10 dnia danego miesiąca.
 
Pamiętaj Twoje typy idą w świat.
 
Wzór podawanie typów ręcznie:
spotkanie: Juventus - Bologna / ita1 (dodać jaka to liga np ang2 lub ger1 ita1 itd)
typ: (podajemy go tylko w tej rubryce w skrócie) 2 lub X lub 1 itd.
Stawka: 23 (maksymalna stawka = 30 )
kurs: 1.55 (kurs tylko z kropka)
godzina: 18:30
Typy proszę wstawiać starannie, bo ...... idą w świat! Nazwy drużyn zaczynamy zawsze dużą literą !!


Konkurs typerski - REGULAMIN !!
Konkurs rozgrywany jest przez cały miesiąc kalendarzowy. Ostatni dzień miesiaca kończy rywalizację.

Bukmacher po weryfikacji przydzieli nagrodę zwycięzcy. Gracz może otrzymać nagrodę maksymalnie 3 razy !

1. Można podawać maksymalnie 2 typy na dobę, które będą wyświetlany w danym dniu.
Typy należy podawać z odpowiednim wyprzedzeniem inaczej mogą zostać niezatwierdzone !!
Typy długoterminowe będą usuwane. Nazwy drużyn, nazwiska zawodników, ligę itd podajemy starannie. Podane typy 'Nowy typ' z zawyżonymi kursami będą minusowane !
2. Zakończenie typowanego meczu musi nastąpić do g. 22:30 ostatniego dnia konkursu (miesiąca), w ostatni dzień roku do g. 18.00.
3. Minimalny kurs proponowanego spotkania to 1,50. Maksymalny to 7,00 !! Strona służy do dzielenia się z innymi dobrymi typami.
4. Maksymalna stawka dla proponowanego typa to 30.
5. Typy  1 , X i 2  należy  podawać z zakładki "Typ z listy" w innym wypadku mogą nie zostać zatwierdzone. Typy te są zatwierdzane automatycznie.
6. Propozycje typów wysyłamy z odpowiednim wyprzedzeniem, maksymalnie do 22:00 danego dnia. Należy liczyć sie z tym że typ może nie zostać zatwierdzony jeśli zostanie wysłany zbyt późno.
7. Osoby grające na kilka kont mogą spodziewać sie nie zatwierdzania ich typów. Typy graczy grających tzw. 'spadki' mogą być usuwane.
8. Gracz nie może podać 2x takiego samego typu na dane spotkanie w danym dniu.
9. Od nowego miesiąca ranking typerów jest resetowany.
10. Informacja o nagrodach podawana jest na stronie głównej. Portal typersi nie ponosi odpowiedzialności w przypadku odstąpienia sponsora ze sponsorowania w trakcie konkursu spowodowanego siła wyższą.
11. Nagrody nie otrzyma zwycięzca, którego mail podany przy rejestracji będzie nieaktywny !!
12. Dopuszcza się grę na 2 konta dla jednego gracza z zastrzeżeniem, że jeden gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę u każdego sponsora w danym miesiącu. Granie na więcej niż 2 konta jest zabronione.
13. Każda osoba biorąca udział w konkursie powinna posiadać konto/a u sponsorów. Brak aktywnego konta u sponsora konkursu wyklucz otrzymanie nagrody.
14. W danych użytkownika konta muszą być wpisane loginy bukmachera/ów sponsorujących konkurs (w trakcie trwania konkursu). Typer bez wpisanych loginów nie otrzyma nagrody.
15. Po weryfikacji konta sponsor zadecyduje czy gracz spełnił warunki konkursu i czy zostanie mu przyznana nagroda. Jeśli gracz spełni warunki konkursu, sponsor przekaże nagrodę do końca miesiąca następującego po zakończeniu konkursu. Jest to rozstrzygnięcie niezależne od portalu typersi
16. Konkurs na stronie typersi.pl przeznaczony jest dla osób spełniających warunki określone w regulaminie akualnego sponsora konkursu.
17. Żeby otrzymać nagrodę od sponsora konto musi być wcześniej aktywne tzn musi być dokonana przynajmniej jedna wpłata.
18. W związku z brakiem możliwości rozliczania częściowych zwrotów nie dopuszcza się gry handicapów azjatyckich (za wyjątkiem Baseball i Basketball).

19. Jedna osoba może maksymalnie otrzymać nagrodę trzykrotnie od sponsora.

 

Nagrody!!

Nagrody przyznawane są po miesiącu rywalizacji w 3 kategoriach:

- najwyższa skuteczność typowania powyżej 20 postawionych typów !!
- najwyższy punktowy wynik typowania !!
- najwyższa skuteczność typowania od 10 do 20 postawionych typów !!

W każdej kategorii przyznawane są nagrody.
Nagrodami są vouchery ufundowane przez sponsorów - zakłady bukmacherskie.

Wartośći nagród podawane są na stronie głównej w kolejnych kategoriach j/w.

Fuksiarz - czas na obrócenie bonusu wynosi 7 dni od momentu zasilenia konta Gracza. Po tym czasie nieaktywowany bonus wygasa.

Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) przez e2 comunications gmbh. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).