Promocje zakładów bukmacherskich

 • 850PLN
 • Freebet
 • ZOBACZ!
 • 1200PLN
 • 1650PLN
 • 200 PLN
 • 3333PLN
 • 500PLN
 • 3000PLN
 • Jeśli jesteś już zarejestrowany zaloguj się za pomocą poniższego formluarza. • Jeśli zapomniałeś hasła podaj swój login, hasło otrzymasz pocztą:

 • Aby tworzyć nowe konto wypełnij poniższy formularz:

Nagrody w konkursie typerskim fundowane są przez zakłady bukmacherskie dlatego, żeby otrzymac nagrodę należy się zarejestrować u danego bukmachera i wpisać w odpowiednie pole swój login. 

Jest to niezbędne do przyznania nagrody i pomaga nam w funkcjonowaniu serwisu. Prosimy o rejestrację na stonach sponsorów nagród - linki poniżej:

bet-at-home  i LvBet


Typowanie - założenia
Strona ta służy głównie do dzielenia się typami z innymi użytkownikami. Jeżeli uważasz sie za dobrego typera podziel się swoimi typami. Czekają nagrody.
Można podawać maksymalnie 2 typy na dobę (jeden ręcznie i jeden z oferty lub 2 z oferty), które bedą wyświetlane w danym dniu. Można podawać typy z wyprzedzeniem! Typy długoterminowe są usuwane.
Minimalny kurs spotkania to 1,50. Maksymalny to 7,00. Nie chodzi nam o strzelanie w wysokie kursy.
Propozycje typów wysyłamy z odpowiednim wyprzedzeniem wtedy zachodzi pewność, że typy będą zatwierdzone. Osoby grające na kilka kont mogą spodziewać się nie zatwierdzania ich typów a ich konta i IP będą blokowane. Prosimy zgłaszać osoby starające sie 'oszukać', mając jednocześnie na uwadze, że kursy u bukmacherów są płynne i zmieniają sie z godziny na godzinę.

Konkurs rozgrywany jest w cyklu miesięcznym w 3 kategoriach. Skuteczności powyżej 10 do 20 typów... powyżej 20 typów i kategorii punktowej.  Ranking typowania powyzej 20 typów wyświetla się gdy zawodnicy mają postawione 20 typów. najwcześniej 10 dnia danego miesiąca.
 
Pamiętaj Twoje typy idą w świat.
 
Wzór podawanie typów ręcznie:
spotkanie: Juventus - Bologna / ita1 (dodać jaka to liga np ang2 lub ger1 ita1 itd)
typ: (podajemy go tylko w tej rubryce w skrócie) 2 lub X lub 1 itd.
Stawka: 23 (maksymalna stawka = 30 )
kurs: 1.55 (kurs tylko z kropka)
godzina: 18:30
Typy proszę wstawiać starannie, bo ...... idą w świat! Nazwy drużyn zaczynamy zawsze dużą literą !!


Konkurs typerski - REGULAMIN !!
Konkurs rozgrywany jest przez cały miesiąc kalendarzowy. Ostatni dzień miesiaca kończy rywalizację.

1. Można podawać maksymalnie 2 typy na dobę, które będą wyświetlany w danym dniu.
Typy należy podawać z odpowiednim wyprzedzeniem inaczej mogą zostać niezatwierdzone !!
Typy długoterminowe będą usuwane. Zakończenie typowanego meczu musi nastąpić do g. 22:30 ostatniego dnia konkursu (miesiąca), w ostatni dzień roku do g. 18.00.
2. Minimalny kurs proponowanego spotkania to 1,50. Maksymalny to 7,00 !!!!! Strona służy do dzielenia się z innymi dobrymi typami.
3. Maksymalna stawka dla proponowanego typa to 30.
4. Typy  1 , X i 2  należy  podawać z zakładki "Typ z listy" w innym wypadku mogą nie zostać zatwierdzone. Typy te są zatwierdzane automatycznie.
5. Propozycje typów wysyłamy z odpowiednim wyprzedzeniem ,maksymalnie do 22:00 danego dnia. Należy liczyć sie z tym że typ może nie zostać zatwierdzony jeśli zostanie wysłany zbyt późno.
6. Osoby grające na kilka kont mogą spodziewać sie nie zatwierdzania ich typów.
7. Gracz może podać tylko 1 typ na dane spotkanie w danym dniu.
8. Od nowego miesiąca ranking typerów jest resetowany.
9. Informacja o nagrodach podawana jest na stronie głównej. Portal typersi nie ponosi odpowiedzialności w przypadku odstąpienia sponsora ze sponsorowania w trakcie konkursu spowodowanego siła wyższą.
10. Nagrody nie otrzyma zwycięzca, którego mail podany przy rejestracji będzie nieaktywny !!
11. Dopuszcza się grę na 2 konta dla jednego gracza z zastrzeżeniem, że jeden gracz może otrzymać tylko jedną nagrodę u każdego sponsora w danym miesiącu.
12. Każda osoba biorąca udział w konkursie powinna posiadać konto/a u sponsorów.
13. W danych użytkownika konta muszą być wpisane loginy bukmachera/ów sponsorujących konkurs (w trakcie trwania konkursu). Typer bez wpisanych loginów nie otrzyma nagrody.
14. Po weryfikacji konta sponsor zadecyduje czy gracz spełnił warunki konkursu i czy zostanie mu przyznana nagroda. Jest to rozstrzygnięcie niezależne od portalu typersi.com
15. Granie na więcej niż 2 konta jest zabronione.
16. Żeby otrzymać nagrtodę od sponsora konto musi być wcześniej aktywne tzn musi być dokonana przynajmniej jedna wpłata.
17. W związku z brakiem możliwości rozliczania częściowych zwrotów nie dopuszcza się gry handicapów.

Nagrody!!

Nagrody przyznawane są po miesiącu rywalizacji w 3 kategoriach:

- najwyższa skuteczność typowania powyżej 20 postawionych typów!!
- najwyższy punktowy wynik typowania!!
- najwyższa skuteczność typowania od 10 do 20 postawionych typów!!

W każdej kategorii przyznawane są nagrody.
Nagrodami są vouchery ufundowane przez sponsorów - zakłady bukmacherskie.

Wartość nagród podawane są na stronie głównej w kolejnych kategoriach j/w.

Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) przez e2 comunications gmbh. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).