Promocje zakładów bukmacherskich

 • 100 PLN
 • 700 PLN
 • 600 PLN
 • 300 PLN
 • 2020 PLN
 • UK+DE
 • 3755 PLN
 • 200 PLN
...

Skuteczność od 10 do 20 typów

Promocje zakładów bukmacherskich

 • 100 PLN
 • 700 PLN
 • 600 PLN
 • 300 PLN
 • 2020 PLN
 • UK+DE
 • 3755 PLN
 • 200 PLN

Informacja o jednym z najlepszych zakładów bukmacherskich Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz.pl

 

Fuksiarz to legalny polski bukmacher, który uzyskał licencję Ministra Finansów w grudniu 2020 roku. W kwietniu 2021 roku Fuksiarz nawiązał współpracę z dziennikarzem sportowym oraz właścicielem grupy Weszło Krzysztofem Stanowskim. Bukmacher jednocześnie kooperuje na wielu płaszczyznach z całą grupą Weszło. Fuksiarz jest również oficjalnym sponsorem Polskiej Federacji Padla. Od jakiegoś czasu Fuksiarz Oficjalnym Bukmacherem LALIGA w Polsce.

Oferta powitalna Fuksiarz.pl
Każdy nowy gracz Fuksiarz.pl w ramach oferty powitalnej otrzymuje zakład bez ryzyka 50% do 500 zł bez obrot + 20 PLN. To najwyższy zakład bez ryzyka bez warunków obrotu, oferowany przez bukmacherów.

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl? Oferta na start przysługuje wszystkim nowym graczom, którzy dokonali rejestracji u bukmachera i postawili swój pierwszy zakład, spełniający określone warunki:
- należy wpłacić min. 50 zł
- kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.6
- minimalna stawka kuponu 50 zł

Ponadto Fuksiarz oferuje Freebet 20 zł na LALIGA przy pierwszej wpłacie.Pojawiła się natywna aplikacja mobilna na iOS i Android, a wraz z nią 50 zł freebet w apce - „Freebet 50 zł w nowej aplikacji mobilnej” oraz dostepny jest „Cashback bez limitu do 200 zł na rozgrywki piłkarskie w Hiszpanii”.
.

Promocje dla stałych graczy


Fuksiarz przygotował także wiele interesujących promocji dla stałych graczy. Zarejestrowani klienci mogą liczyć na regularne zwroty stawki za przegrane kupony dzięki Cashback bez limitu. Bukmacher w swojej ofercie posiada także Mega Kursy Boost, czyli mnożniki wyższe niż w standardzie dla najpopularniejszych wydarzeń sportowych. Fuksiarz organizuje również czasowe promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe oraz liczne konkursy na swoich social mediach.

 

Cashback bez limitu

 


Zwrot za każdy kupon nawet do 200 zł? Fuksiarz wprowadził cashback dla stałych graczy na zupełnie inny poziom. Cashback bez limitu to promocja dzięki, której gracze otrzymują zwrot części stawki do 200 zł za każdy postawiony kupon.

Maksymalny zwrot stawki za jeden kupon to 200 zł. Cashback wpłynie automatycznie na konto gracza zaraz po rozliczeniu zakładu. Zwrócone środki nie wymagają obrotu — można je od razu wypłacić na konto bankowe. Do promocji zaliczają się zdarzenia z kursem minimalnym 2.00.

Oto korzyci z Cashback'u bez limitu:

- Cashback w razie przegranej - odbierz nawet 50% zwrotu postawionej stawki
- 200 zł za każdy kupon - dzięki Cashback bez limitu otrzymasz nawet 200 zł za każdy przegrany zakład
- Natychmiastowy zwrot - bonus automatycznie wpłynie na Twoje konto
- Odbierz cashback bez obrotu - wypłać bez obrotu lub wróć do gry. Decyzja należy do Ciebie!

 

Mega Kursy Boost


Gracze Fuksiarz codziennie w zakładce Boost znajdą kursy na popularne zdarzenia sportowe wyższe niż w standardzie. Zasada jest prosta - gracz wybiera interesujące go spotkanie i gra je po wyższym kursie. Podwyższone mnożniki można grać w zakładach SOLO i AKO, łącząc je z dowolną ilością standardowych zdarzeń.  

 

Cashback na sporty wirtualne


Fuksiarz zdecydował się również polepszyć komfort gry dla sympatyków sportów wirtualnych. Bukmacher wprowadził Cashback na wirtuale, w którym gracz może zgarnąć nawet 14% zwrotu stawki za każdy kupon. Im więcej zdarzeń, tym wyższy zwrot. Aby zdarzenie ze sportów wirtualnych liczyło się do Cashback powinno mieć kurs minimalny 1.20. Zwrócone środki z tytułu promocji nie wymagają obrotu.
Funkcje
Fuksiarz oprócz standardowych funkcji bukmacherskich zdecydował się na wprowadzenie kilku dodatkowych opcji, które z pewnością uatrakcyjnią rozgrywkę graczom.

 

Fuks Kreator


Masz kilka typów na jeden mecz i chciałbyś je połączyć? Do dzieła. Fuks Kreatora pozwala na połączenie nawet pięciu różnych zdarzeń na jedno spotkanie. Dzięki Fuks Kreatorowi gracz połączy zakłady na:

●    główne zdarzenia (np.: 1X2)
●    rzuty rożne
●    kartki
●    asysty
●    spalone

Funkcja obejmuje najpopularniejsze spotkania piłkarskie.

 

Cashout


Funkcja zamknięcia kuponu przed upływem wszystkich spotkań to standard w ofercie bukmacherów. Cashoutu nie zabrakło także u bukmachera Fuksiarz. Czasem warto zdecydować się na pewną kasę i zamknąć zakład przed zakończeniem wszystkich meczów.

 

Szybka rejestracja


Brak konta na Fuksiarz.pl? Promocje bukmachera są na wyciągnięcie ręki. Szybka rejestracja zajmie niecałą minutę. Gracz podczas procesu rejestracji nie musi podawać fotokopii dokumentu tożsamości. Na weryfikacje konta gracz ma aż 90 dni.

Oferta
Fuksiarz posiada bogatą ofertę na zakłady przedmeczowe na niemal 30 różnych dyscyplin. Bukmacher oferuje także korzystną ofertę live na tle konkurencji. Na Fuksiarz.pl nie zabrakło również coraz popularniejszych sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane.

 

Sporty wirtualne


Sporty wirtualne to dynamiczna gra, błyskawiczne wygrane i wiele emocji. Bukmacher proponuje dwie różne rozgrywki piłkarskie, zakłady na wirtualnego kosza oraz tenis. Warto wspomnieć, że jako jeden z nielicznych na rynku Fuksiarz.pl posiada cashback na sporty wirtualne i zwraca określoną część stawki za przegrane zakłady. Wirtuale są dostępne 24/7.


Gry karciane


Lubisz gry karciane? W Fuksiarz możesz obstawiać zakłady na jedne z najpopularniejszych karcianek, czyli Blackjack oraz Poker. Warto przypomnieć, że w zakładach na gry karciane gracz nie bierze bezpośredniego udziału w grze, ale obstawia symulowaną rozgrywkę.

 

Metody płatności


Bukmacher Fuksiarz udostępnia swoim graczom wiele metod płatności. Gracz może dokonać wpłat za pomocą: kart VISA/MasterCard, dotpay, PayU, BLIK, tpay, Przelewy24. Minimalny depozyt to zaledwie 1 zł.

Dodatkowo Fuksiarz oferuje błyskawiczne płatności do 17 najpopularniejszych banków w naszym kraju. W przypadku każdej z wybranych płatności gracz nie jest obciążony prowizją.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ